Kienzle bordsur 1960-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KIENZLE, bordsur, 1960-tal, formgiven av Heinrich Möller, quartz, fodral i mässing, urtavla med välrdsstäder, akrylglas, höjd 29, diameter 26 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, senare quartzverk, smärre slitage
478476
2017-09-16