Toilettebord med pall

Toilettebord med pall
Toilettebord med pall
Toilettebord med pall
Toilettebord med pall
Toilettebord med pall
Toilettebord med pall
Toilettebord med pall
Toilettebord med pall

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD med pall, 1900-talets slut, brunbetsat trä i fronten, fem lådor, höjd 71(med spegel 123)126x46 cm, pallens sitthöjd 44 cm, 2 nycklar medföljer

Bruksslitage

478480

2017-08-18