Soffbord Sydamerika

Soffbord Sydamerika
Soffbord Sydamerika
Soffbord Sydamerika
Soffbord Sydamerika
Soffbord Sydamerika
Soffbord Sydamerika

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Sydamerika, 1900-talets andra hälft, betsat trä med skuren dekor, höjd ca 55, diameter 118 cm

Visst slitage

478481

2017-08-18