Sidobord Italien

Sidobord Italien
Sidobord Italien
Sidobord Italien
Sidobord Italien
Sidobord Italien
Sidobord Italien

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD/VAGN, 1900-talets andra hälft, röd plast, Italien, med hylla, höjd ca 62, 57x57 cm

Slitage och märken, hyllplanshållare saknas

478494

2017-08-18