Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st., 1800-tal, senempire, skuren dekor, delvis fanérade i valnöt, lös sits, sitthöjd 44 cm

Smärre skador, lagningar

478495

2017-08-18