Fåtölj i nyrokoko
2017-08-18
478496
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, nyrokoko, 1800-talets slut, i valnöt med plyschklädsel, skuren dekor, hjultrissor, sitthöjd 40 cm
Krön med lagning och avslag, solblekt