Fåtölj i nyrokoko

Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko
Fåtölj i nyrokoko

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, nyrokoko, 1800-talets slut, i valnöt med plyschklädsel, skuren dekor, hjultrissor, sitthöjd 40 cm

Krön med lagning och avslag, solblekt

478496

2017-08-18