Sven-Erik Hellquist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN-ERIK HELLQUIST (född 1916): Stadsmotiv, signerad SE Hellquist, olja på pannå, 41x33 cm

478505

2017-08-18