Karl-Erik Ekselius karmstolar

Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar
Karl-Erik Ekselius karmstolar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, JOC, karmstolar, 1 par, skinn och teak, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, märken, klädsel med skador

478507

2017-08-18