Bengt Nordenberg oljemålning

Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902): Samer i kåta, signerad och daterad B. Nordenberg, olja på duk, ca 55x44 cm

478515

2017-08-18