Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WALKER´S SLÄPLOGG, "Excelsior" Mark IV, England 1900-talets början, samt "Cherubal ship log", i trälåda, propellrar saknas
Skador, ett glas med spricka
478519
2017-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här