Walker´s Släplogg

Walker´s Släplogg
Walker´s Släplogg
Walker´s Släplogg
Walker´s Släplogg
Walker´s Släplogg
Walker´s Släplogg
Walker´s Släplogg
Walker´s Släplogg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALKER´S SLÄPLOGG, "Excelsior" Mark IV, England 1900-talets början, samt "Cherubal ship log", i trälåda, propellrar saknas

Skador, ett glas med spricka

478519

2017-08-20