Konsolbord Blombord

Konsolbord Blombord
Konsolbord Blombord
Konsolbord Blombord
Konsolbord Blombord
Konsolbord Blombord
Konsolbord Blombord
Konsolbord Blombord
Konsolbord Blombord
Konsolbord Blombord
Konsolbord Blombord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD/ BLOMBORD, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgyllt, dekor i pastellage, profilerad stenskiva, med plåtinsats, höjd ca 34, 85x31 cm

Omfattande pastellageskador

478523

2017-08-18