Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR Stjernsund, 1700-tal, fodral med senare bemålning, höjd ca 200, bredd 42 samt djup 28 cm

Ej komplett, senare bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage, lod fattas. Funktionen garanteras ej.

478529

2017-08-18