Golvur
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR Stjernsund, 1700-tal, fodral med senare bemålning, höjd ca 200, bredd 42 samt djup 28 cm
Ej komplett, senare bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage, lod fattas. Funktionen garanteras ej.
478529
2017-08-18