Samling speldosor

Samling speldosor
Samling speldosor
Samling speldosor
Samling speldosor
Samling speldosor
Samling speldosor

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELDOSA, i form av karaff, 1900-tal, slipad dekor, spelar Helan går, höjd inklusive knopp ca 34 cm, mekanismen fungerar vid inskrivningstillfället, nyckel medföljer

Bruksslitage

478534

2017-08-30