Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRICKBORD, engelsk stil, mahogny, med utfällbara skivor med stödben, Märkt Baker Furniture Inc, höjd ca 72, 75x54 utfällt 226 cm
slitage, repor
478543
2017-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här