Brickbord Butlers tray Baker Furniture Inc

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKBORD, engelsk stil, mahogny, med utfällbara skivor med stödben, Märkt Baker Furniture Inc, höjd ca 72, 75x54 utfällt 226 cm

slitage, repor

478543

2017-08-18