Samling speldosor

Samling speldosor
Samling speldosor
Samling speldosor
Samling speldosor
Samling speldosor
Samling speldosor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPELDOSA, i form av krus, 1900-tal, glaserad keramik, spelar Auld Lang Syne samt For He´s a Jolly Good Fellow, höjd ca 20 cm, mekanismen fungerar vid inskrivningstillfället

Bruksslitage

478546

2017-08-30