Samling speldosor
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPELDOSA, i form av krus, 1900-tal, glaserad keramik, spelar Auld Lang Syne samt For He´s a Jolly Good Fellow, höjd ca 20 cm, mekanismen fungerar vid inskrivningstillfället
Bruksslitage
478546
2017-08-30