Marcel Vertes oljemålning

Marcel Vertes oljemålning
Marcel Vertes oljemålning
Marcel Vertes oljemålning
Marcel Vertes oljemålning
Marcel Vertes oljemålning
Marcel Vertes oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MARCEL VERTES (1895-1961): "Le petits amis", signerad Vertes, olja på duk, 46x61 cm, atergo med utställningsetiketter Galerie 65 Cannes

Dukhål och ytrepor

478547

2017-08-19