Matbord Georg III mahogny
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, 17/1800-tal, Georg III England, halvmåneformade, skiva i massiv mahogny, hjultrissor i mässing, 1 iläggskiva á 55, höjd ca 75, diameter 120 cm, mässing klamrar medföljer
Slitage, repor
478553
2017-08-21