Isaac Van Ostade oljemålning

Isaac Van Ostade oljemålning
Isaac Van Ostade oljemålning
Isaac Van Ostade oljemålning
Isaac Van Ostade oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ISAAC VAN OSTADE, hans art, utanför gästgiveriet, olja på uppfodrad duk, ca 63,5x81 cm

Krackelyr och ytsmuts

478556

2017-08-21