Bergerer rokokostil

Bergerer rokokostil
Bergerer rokokostil
Bergerer rokokostil
Bergerer rokokostil
Bergerer rokokostil
Bergerer rokokostil
Bergerer rokokostil
Bergerer rokokostil
Bergerer rokokostil
Bergerer rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

BERGERER, ett par, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuren dekor, bemålade i silver, beige klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

478560

2017-08-19