Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
BERGERER, ett par, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuren dekor, bemålade i silver, beige klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Slitage
478560
2017-08-19