Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REMMARE, 6 st., KARAFF, tidigt 1900-tal, remmare i olika färger dekor med vinrankor och druvor, glas, höjd ca 20- 35 cm
Nagg vid mynningen på karaffen, smärre slitage
478570
2017-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här