Spegel - Väggfält

Spegel - Väggfält
Spegel - Väggfält
Spegel - Väggfält
Spegel - Väggfält
Spegel - Väggfält
Spegel - Väggfält
Spegel - Väggfält
Spegel - Väggfält

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL/VÄGGFÄLT, 1900-talets andra hälft, Louis Seizestil, förgylld samt bronserad, höjd ca 170 cm, bredd 79 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

478577

2017-08-19