Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL/VÄGGFÄLT, 1900-talets andra hälft, Louis Seizestil, förgylld samt bronserad, höjd ca 170 cm, bredd 79 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
478577
2017-08-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner