Spegel Louis seizestil

Spegel Louis seizestil
Spegel Louis seizestil
Spegel Louis seizestil
Spegel Louis seizestil
Spegel Louis seizestil
Spegel Louis seizestil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, Louis Seizestil, bronserad samt bemålad, krön med dekor i form av plym, höjd ca 102, bredd ca 63 cm

Slitage

478578

2017-08-19