Torsten Löwgren oljemålning

Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Karlavägen, signerad och daterad T Löwgren 1938, olja på pannå, 45x56 cm

Zustandsbeschreibung

478587

2017-08-19