Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Karlavägen, signerad och daterad T Löwgren 1938, olja på pannå, 45x56 cm
Zustandsbeschreibung
478587
2017-08-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner