Torsten Löwgren oljemålning

Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Motiv av Djurgårdsbron, signerad och daterad T.L. 1945, olja på pannå, ca 38x46 cm

478594

2017-08-19