Oljemålning hund

Oljemålning hund
Oljemålning hund
Oljemålning hund
Oljemålning hund
Oljemålning hund
Oljemålning hund

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Motiv av hund, signerad P.English, olja på duk, ca 60x50 cm

478597

2017-08-19