Adrian Van Arkel oljemålning

Adrian Van Arkel oljemålning
Adrian Van Arkel oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Fiskeläge, signerad von Arkel, olja på duk, 34x93 cm

478605

2017-08-19