Skrin Jacob Sjölin

Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin
Skrin Jacob Sjölin

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIN, signerat Jacob Sjölin (J.S. mästare i Köping-Kungsör 1767-85) Köping No 156 och försedd med Köpings hallstämpel, fanerat med alrot, beslag i mässing, höjd 9,5, 18x13 cm

Slitage, lock med spricka

478612

2017-08-19