Skrin Jacob Sjölin
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIN, signerat Jacob Sjölin (J.S. mästare i Köping-Kungsör 1767-85) Köping No 156 och försedd med Köpings hallstämpel, fanerat med alrot, beslag i mässing, höjd 9,5, 18x13 cm
Slitage, lock med spricka
478612
2017-08-19