Kaffekanna, silver, Härnösand 1859

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

KAFFEKANNA, silver, stämplad Eric Söderholm, Härnösand 1859, med svärtat handtag, vikt ca 414 g

Handtaget med lagning

478619

2017-08-21