Carl Malmsten karmstolar
2017-08-19
478620
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CARL MALMSTEN, OH Sjögren, karmstolar, ek med ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 32, 68x64 cm
Smärre slitage, undertyg med vissa skador. (2)