Carl Malmsten karmstolar

Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, OH Sjögren, karmstolar, ek med ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 32, 68x64 cm

Smärre slitage, undertyg med vissa skador. (2)

478620

2017-08-19