Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, OH Sjögren, karmstolar, ek med ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 32, 68x64 cm
Smärre slitage, undertyg med vissa skador. (2)
478620
2017-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här