Byrå 1700-tal rokoko

Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad bl.a. valnöt, bukig form, profilerad skiva, brännförgyllda ciselerade beslag, fält med parkettläggning, rundade svängda hörnpelare, höjd 84, 100x60 cm

Renoverade, skador, fanerbortfall, senare lås, nyckel saknas, skiva senare slipad

478621

2017-08-19