Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, fanerad med teak och ek, löstagbar bricka, låda i sargen, på hjul, skiva i glas, höjd ca 60, 74x41 cm

Bricka med spricka, slitage, torkade hjulgummin

478626

2017-08-19