Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, fanerad med teak och ek, löstagbar bricka, låda i sargen, på hjul, skiva i glas, höjd ca 60, 74x41 cm
Bricka med spricka, slitage, torkade hjulgummin
478626
2017-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här