Johannes Olsson färglitografi

Johannes Olsson färglitografi
Johannes Olsson färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Figurkomposition, färglitografi och collage, signerad Johannes O EA, 70x50 cm

478637

2017-08-23