Byrå Nordiska Kompaniet

Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, ´´Decideria´´, 1920-tal, Nordiska Kompaniet, märkt R 30984-8 10 26, 3 lådor, intarisadekor, draghandtag i gustaviansk stil, höjd ca 77, 111x55 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, märken

478643

2017-08-19