Byrå Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, ´´Decideria´´, 1920-tal, Nordiska Kompaniet, märkt R 30984-8 10 26, 3 lådor, intarisadekor, draghandtag i gustaviansk stil, höjd ca 77, 111x55 cm, nyckel finns
Slitage, fläckar, märken
478643
2017-08-19