Valerio Adami färgserigrafi

Valerio Adami färgserigrafi
Valerio Adami färgserigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALERIO ADAMI (Italien, född 1935): La salle de bain, signerad och daterad Adami -69, 42/75, färgserigrafi, bildyta 80x53,5 cm

478661

2017-08-23