Edgar Böckman Rörstrand
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOCKURNA, Rörstrand, Edgar Böckman, 1920-tal, flintgods, klassicistisk dekor i guld mot svartbotten, märkt Rörstrand Des. Böckman, höjd inkl lock 27 cm
Smärre slitage, invändigt med beläggning
478664
2017-08-19