Kungligt fotografi med autograf

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIGT FOTOGRAFI MED AUTOGRAF, 1940-tal, Gustav (Gustav V), signerad, motivmått ca 21,5-16 cm

478666

2017-08-19