Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Utan titel, färglitografi och torrnål med relieftryck, signerad samt numrerad 162/250, S 76x56 cm, I 56,5x44 cm
Något gulnad
478667
2017-08-23