Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Utan titel, färglitografi och torrnål med relieftryck, signerad samt numrerad 162/250, S 76x56 cm, I 56,5x44 cm

Något gulnad

478667

2017-08-23