Moretti skulptur

Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, manshuvud, (Same), lergods, signerad och daterad A. Moretti 1944, höjd ca 21 cm

478673

2017-08-19