Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "La Bergère et le Ramoneur" ur "H. C. Andersens sagor", signerad Theo Tobiasse 14/350, färglitografi, utgiven av Galerie Börjesson Malmö (blindstämpel), S. 57,5x76,5 cm

478676

2017-08-23