Theo Tobiasse färglitografi
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "La Bergère et le Ramoneur" ur "H. C. Andersens sagor", signerad Theo Tobiasse 14/350, färglitografi, utgiven av Galerie Börjesson Malmö (blindstämpel), S. 57,5x76,5 cm
478676
2017-08-23