Sven Erik Jansson Oljemålning

Sven Erik Jansson Oljemålning
Sven Erik Jansson Oljemålning
Sven Erik Jansson Oljemålning
Sven Erik Jansson Oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): "Galdöpiggen", signerad och daterad Sven Erik Jansson 1959, olja på pannå, ca 60x73 cm, ej ramad

Fläckar

478693

2017-08-19