Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): "Galdöpiggen", signerad och daterad Sven Erik Jansson 1959, olja på pannå, ca 60x73 cm, ej ramad
Fläckar
478693
2017-08-19