Stop tenn

Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNKSTOP, DRICKSTOP, tenn, 17/1800-tal, bär dateringarna 1791 resp 1847, totalhöjd 28-29 cm

Slitage, bucklor, skada

478698

2017-08-20