Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skidåkande samer, signerade och daterad JK 1860, olja på duk, ca 63x86 cm
ytskador, krackeleringar, färgbortfall
478701
2017-08-20