Dörröverstycke

Dörröverstycke
Dörröverstycke
Dörröverstycke
Dörröverstycke

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE (1700-tal): Landskap med flod, olja på duk, ca 64x71 cm

Duklagningar, karckeleringar, slitage, spår efter spännram

478702

2017-08-20