Pall klädd i Josef Frank tyg

Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL med förvaring, 1930-tal, klädd i Josef Franks Catleya, höjd 42, 57x34 cm

Smärre slitage, mindre fanerskador, omklädd

478710

2017-08-20