Pall klädd i Josef Frank tyg

Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg
Pall klädd i Josef Frank tyg

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL med förvaring, 1900-talets mitt, klädd i Josef Franks Vegetable Tree, ben i teak, höjd ca 45, 51x37 cm

Slitage, omklädd

478731

2017-08-20