Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola, 1600-tal): Korsnedtagning, otydlig signatur 16**, olja på pannå, ca 66x47 cm
slitage lagningar
478740
2017-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här