Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
JOHN OSTVED (född 1957): "Mr Blue", night light painting, signerad och daterad J Ostved 2008, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 55x43 cm
478743
2017-08-20