John Ostved Dean Martin

John Ostved Dean Martin
John Ostved Dean Martin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN OSTVED (född 1957): Dean Martin, signerad och daterad J Ostved 2010, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 70x52 cm

478745

2017-08-22