Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN OSTVED (född 1957), Elvis, förlaga till litografin, signerad J. Ostved Unique, olja på papper, bildyta ca 83x70 cm
478746
2017-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här