John Ostved olja på papper Elvis

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

JOHN OSTVED (född 1957), Elvis, förlaga till litografin, signerad J. Ostved Unique, olja på papper, bildyta ca 83x70 cm

478746

2017-08-23